Isıtma Soğutma Tesisatı

Havalandırma Tesisatı

Yangın Tesisatı

Temiz Su Tesisatı

Pis Su Tesisatı

Klima Tesisatı

Mobilizasyon Kurulumu

Hakkımızda

Ayzem Mekanik Tesisat

Suya yol veren adresiniz
Hidroelektrik Santralleri, Tüneller, Toplu Konut ve İdare Binaları, Hastane, Okul, Otel, Ofis, Rezidans, AVM gibi alanların olmazsa olmazı ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, temiz su ve pis su tesisatı, havalandırma tesisatı, yangın tesisatı, klima tesisatı, doğalgaz tesisatı gibi uzmanlık gerektiren tüm bu mekanik sistemler için alanında uzman bir ekiple taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hazır hale getiriyoruz.
20 yıla yaklaşan mekanik tesisat tecrübemiz, onlarca farklı şantiye sahası ve zorlu iklim koşullarında edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz. Geleceğe emin adımlarla ilerlemek adına biz her daim hazırız.

Ankara’da mekanik tesisat konusunda önde gelen firmalar arasında yer alan Ayzem Mekanik olarak tüm faaliyet alanlarımızda, inşaat aşamasından başlayarak proje yönetim koordinasyonunu en iyi biçimde gerçekleştirerek; en yüksek standartları takip edip, proje uygulamasında sıfır hata ilkesi ile gelişen teknolojiye uygun olarak, çevreye duyarlı, verimli ve yüksek kalitede projelerin ortaya konması için hizmetlerimizi yerine getiriyoruz.

Biz Her Daim Hazırız

Bize Ulaşın
Faaliyet alanlarımız hakkında bilgi almak için hemen tıklayın.